Giriş / Kayıt Ol

Tepkiliyim.com Çalışma Düzeni

Tepkiliyim.com kişilerin hayatlarını çevreleyen durumlara tepkilerini dile getirmek için yaratılan internet üstünden erişim sağlanan bir platformdur. Bu hizmeti sağlamak için site ziyaretçilerine/üyelerine bir ortam sunma görevini üstlenmektedir ve görevi yalnızca ziyaretçilerin/üyelerin tepkilerini bu platforma aktarmaktır. Bu çerçevede, site içeriğinde yer alan tepkilerin ve yorumların içeriği tamamen ekleyen üyeye ait olup, Tepkiliyim.com ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır. Tepkiliyim platformu bünyesindeki hiç bir tepki ve yorum Tepkiliyim.com tarafından bizzat hazırlanmamaktadır. Her üye Tepkiliyim.com bünyesinde yazdığı tepki ya da yorumun sorumluluğunu kendisi üstleneceğini kabul etmek durumundadır.

Üye Gizlilik Hakkı

Tepkiliyim.com, siteye üye olunması için özel kişisel bilgiler istememektedir. Üyelik için site ziyaretçisinden yalnızca geçerli bir e-posta adresi ile birlikte üyelik hesabının yaratılması için kullanıcı adı ve şifre istemektedir. Bu sayede üye olan hiç bir ziyaretçinin kimliği deşifre edilmemektedir. Tepkiliyim.com web sitesine kaydettirilen hiç bir bilgi üyenin izni olmadan kaydettirilmemektedir. Ayrıca Tepkiliyim.com, üyelerine ait hiç bir üyelik bilgisinin adli kurumlar aracılığı ile resmi bir istek olmadığı sürece 3. şahıslara verilmeyeceğini tahahhüt eder. Siteye üye olan tüm ziyaretçiler bu gizlilik haklarını bilmek ve kabul etmek durumundadır.

Marka İhlalinin Önlenmesi

Tepkiliyim.com web sitesine eklenen içeriklerde marka kullanılması kesinlikle marka ihlaline girmemektedir. Tescilli markalar için, markanın bir başkası tarafından mal ve/veya hizmetler için izinsiz kullanılması marka ihlali sayılmaktadır ve bu hüküm kanunlarda belirtilmektedir. Bu çerçevede Tepkiliyim.com bünyesinde geçen marka isimleri, yalnızca üyelerin tepkilerini dile getirirken mal ve/veya hizmeti diğerlerinden ayırt etmek için zorunlu olarak kullanılmaktadır.

Protesto Duyurma Kuralları

Tepkiliyim.com bünyesinde yer alan tüm protestolar üyeler tarafından eklenmekte olup hiç biri Tepkiliyim.com tarafından düzenlenmemektedir. Tepkiliyim.com, platforma eklenen protestoları göstermek için yalnızca aracı görevi üstlenmektedir ve hiç bir ilişkisi bulunmamaktadır. Bu doğrultuda protestolarda oluşan hususlardan Tepkiliyim.com hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Ayrıca Tepkiliyim.com üstünden duyurulmak istenen protestoların tümü 2911 Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu hükümlerine uygun olmalıdır. Aksi takdirde Tepkiliyim.com, bu kanuna uygun olmadığı görünen ya da bildirilen protestoları platformda göstermeme/kaldırma hakkına sahiptir ve tüm ziyaretçiler/üyeler bunu kabul etmek durumundadır.

Kullanım Şartları

Tepkiliyim.com web sitesindeki her ziyaretçi ve kayıtlı üye aşağıda yer alan önemli bazı hususları kabul etmek durumundadır:

- Eklenen içeriklere hiç bir şekilde hakaret yazılamaz ve kişisel haklar kesinlikle ihlal edilemez. Bir kişiyi ya da kurumu aşağılayıcı her türlü içerik eklemek yasaktır. Aksi durumda Tepkiliyim.com yönetimi kurallara uyulmadan eklenen içeriği, özüne bağlı kalarak değiştirme ve düzeltme yetkisine sahiptir ve üye bunu kabul etmek durumundadır.

- Tepkiliyim.com, site kurallarına göre hareket etmeyen üyeleri yasaklamak ve web sitesine üye girişi yapmalarını engeleyebilme hakkına sahiptir.

- Tepkiliyim.com web sitesini ziyaret eden ve/veya siteye kayıtlı üyelerin tümü, bu sayfada yer alan hükümleri okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır. Bu sayfada yer alan hükümler, Tepkiliyim.com tarafından her hangi bir zaman güncellenebilir. Ziyaretçiler ve/veya üyeler, bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmelidirler ve eklenebilecek / güncellenebilecek tüm hükümleri kabul etmek durumundadırlar.

Son Güncelleme: 28.09.2018