Giriş / Kayıt Ol

Özel hastanedeki bazı doktorların hastaneye para kazandırmak için tedavileri uzatması

27 Eki 2018, 15:31

Dün bir hastalığım için muayeneye İstanbul'da özel bir hastaneye gitmiştim. Doktorun kendi müdahale edebileceği bir şey olmasına rağmen beni başka bir birime, başka bir doktora yönlendirdi. Tabi kendisi hiç bir şey yapmayıp muayene ücretini almış oldu, havadan para. Artık gerçekten güvenilir bir doktor bulmakta zorlanıyorum. Doktorlar özel sağlık sigortası görürse hastaneye para getirsin diye değişik değişik testler yapmaya ya da farklı farklı birimlere de yönlendirmeye çalışıyor. Sağlık olduğu için mecburen kabul etmek durumunda kalıyorsunuz. Bu duruma bir şekil çözüm getirilmeli artık.

Son Tepki Yazan
Ada 8 ay
Toplam Tepki
2
Görüntülenme
43
Başlığı Paylaş
Ada
01 Kas 2018, 12:43

Özel hastanelerin çoğunda durum böyle maalesef . MR da dünya birincisi tomografide dünya sekizincisiymişiz. Bu veriler de bu durumu destekliyor zaten.
Basit bir hastalık için alınan radyasyonu da gözardı etmeyelim . Oğlumu beline yakın bir ağrı nedeniyle özel hasteneye götürdüm Doktor büyük ihtimalle kas ağrısı görülüyor ama bi akciğer filmi (ağrı belde) mr alalım dedi. Ayrıca dinlerken kalbinde bazı şeyler hissetmiş egk istedi
Yaptırsan olmuyor yaptırmasan olmuyor
Hepsini yaptırdık sonuç kas ağrısı . Çevremden çok fazla duyduğum bir durum bu. Kesinlikle bu durum çözülmeli

promo

Sen de bu başlığa tepkini eklemek için üye girişi yap!