Giriş / Kayıt Ol
Kullanım Bilgileri
 

Nasıl tepki/protesto eklerim?

Üye girişi yaptıktan sonra üst çubukta yer alan "+" işareti ile ya da üyelik menüsündeki "Tepki Ekle" bağlantısı ile tepkilerini ekleyebilirsin.

Protesto duyurmak istiyorsan tepkini ekleyeceğin sayfadaki "Protesto duyuracağım!" yazan kutuyu işaretleyip etkinlik tarihini belirtmen yeterlidir.

Eklediğim tepkilerimi daha sonra düzenleyebilir miyim?

Tepkiliyim ekibi olarak tartışmaları engellemek için tüm tepkilere limitli sürede düzenleme hakkı tanımaktayız. Tepkilerini ekledikten sonraki ilk 5 dakika içerisinde yazım hataları, unutup atladığın kısımlar vb. durumlar için düzenleyebilirsin. 5 dakika sonrasında ise tepkilerini güvenlik gereği düzenleyemezsin. Platformun yapısal bütünlüğünün bozulmaması adına böyle bir politika uygulamaktayız.

Tepkilerime güncelleme nasıl eklerim?

Tepkilerini düzenleme süresi kısıtlıdır ancak istediğin kadar güncelleme ekleme imkanı vardır. Üyelik menüsünden ya da tepki başlığından tepkine ulaştıktan sonra sağ alt köşede yer alan artı(+) butonu ile güncelleme ekleyebilirsin. Güncellemelerin tepkinin altında "Güncelleme" başlığı ile görüntülenecektir.

Tepkilerimi nasıl silebilirim?

Üyelik menüsünden ya da tepki başlığından tepkine ulaştıktan sonra sağ alt köşede yer alan "çöp kutusu" işareti ile silebilirsin. Eğer o başlıkta yalnızca senin tepkin var ise tepki başlığı da silinmiş olacaktır.
Uyarı: Platformun bütünlüğü ve tartışmasızlık adına kendi tepkini sildiğin tepki başlıklarına daha sonra tekrar yeni bir tepki ekleyemezsin.

Hangi şartlarda mevcut bir başlığa tepkimi ekleyebilirim?

İstediğin her başlığa özgürce tepki yazabilirsin. Ancak platformun bütünlüğü adına her tepki başlığına yalnızca tek bir tane tepki yazabilirsin. Ayrıca tepkini silersen de o tepki başlığına tekrar bir tepki ekleyemezsin. Yani bir başlıkta mevcutta bir tepkin yok ve daha önceden de o başlığa tepki ekleyip silmediysen bu koşullarda istediğin her başlık altına tepkini yazabilirsin.

Tepkilere destek vermek ya da haksız bulmak için nasıl oylayabilirim?

Her tepkide bulunan yukarı ve aşağı şekildeki el butonlarını kullanarak oylayabilirsin. Oylamaktan vazgeçersen yine aynı butonlar ile geri alabilirsin. Bir tepkiyi oylamak için üye girişi yapmış olman gerekmektedir.

Tepki başlıklarını ya da başlıklardaki tepkileri sosyal ağlarda nasıl paylaşabilirim?

Her tepki başlığının içerisinde yer alan ya da her tepkide de ayrıca yer alan Facebook ve Twitter butonları ile paylaşımlarını gerçekleştirebilirsin.

Tepkileri nasıl şikayet edebilirim?

Eğer bir tepkinin platformumuzun kurallarına uymadığını ya da tepkide hak ihlali yapıldığını düşünüyorsan, her tepkinin sağ alt köşesinde yer alan "yasak/ihlal" butonu ile şikayet açıklamanı da yazarak şikayetlerini bize iletebilirsin. Tüm şikayetler titizlikle incelenmektedir ve Tepkiliyim kullanım şartlarına aykırı bulunduğu durumda gerekli işlemler gerçekleştirilmektedir.